Contactează-ne

Haide să facem o pauză de cafea și să legăm parteneriate de lungă durată!

1. Oancea Alin, Director Filială
0730 199 516
alin.oancea@nordeximcoffee.ro
2.Istrate Bogdan, Director Operațional
0722 220 080
bogdan.istrate@nordeximcoffee.ro
3.Stanciu Adrian, National Sales Manager
0733 103 340
adrian.stanciu@nordeximcoffee.ro

1.Victor Soare, Director Filială
0732 540 833
victor.soare@nordeximcoffee.ro
2.Istrate Bogdan, Director Operațional
0722 220 080
bogdan.istrate@nordeximcoffee.ro
3.Stanciu Adrian, National Sales Manager
0733 103 340
adrian.stanciu@nordeximcoffee.ro

1. Margarint Marius, Area Sales Manager
0732 041 324
marius.margarint@nordeximcoffee.ro
2.Istrate Bogdan, Director Operațional
0722 220 080
bogdan.istrate@nordeximcoffee.ro
3.Stanciu Adrian, National Sales Manager
0733 103 340
adrian.stanciu@nordeximcoffee.ro

1. Oprea Ionuț, Director Filială
0722 655 083
ionut.oprea@nordeximcoffee.ro
2.Istrate Bogdan, Director Operațional
0722 220 080
bogdan.istrate@nordeximcoffee.ro
3.Stanciu Adrian, National Sales Manager
0733 103 340
adrian.stanciu@nordeximcoffee.ro

1. Ionuț Niculae, Director Filială
0731 041 326
ionut.niculae@nordeximcoffee.ro
2.Istrate Bogdan, Director Operațional
0722 220 080
bogdan.istrate@nordeximcoffee.ro
3.Stanciu Adrian, National Sales Manager
0733 103 340
adrian.stanciu@nordeximcoffee.ro

1. Ramona Vaduva, Director Filială
0731 505 609
ramona.vaduva@nordeximcoffee.ro
2. Copoeru Marilena, Area Business Developer
0732 674 482
marilena.copoeru@nordeximcoffee.ro
3.Stanciu Adrian, National Sales Manager
0733 103 340
adrian.stanciu@nordeximcoffee.ro
4.Istrate Bogdan, Director Operațional
0722 220 080
bogdan.istrate@nordeximcoffee.ro

1. Popescu Adi Cristian, Director Filială
0724 059 621
adi.popescu@nordeximcoffee.ro
2.Stanciu Adrian, National Sales Manager
0733 103 340
adrian.stanciu@nordeximcoffee.ro
3.Istrate Bogdan, Director Operațional
0722 220 080
bogdan.istrate@nordeximcoffee.ro

1. Simion Alexandru, Director Filială
0725 952 733
alexandru.simion@nordeximcoffee.ro
2.Stanciu Adrian, National Sales Manager
0733 103 340
adrian.stanciu@nordeximcoffee.ro
3.Istrate Bogdan, Director Operațional
0722 220 080
bogdan.istrate@nordeximcoffee.ro

Transmite-ne mesajul tău!

Scroll to Top